SG73P2BRTTD101J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD101J
JLCPCB Part #
C5893774
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS