SG73P2ATTD825J
MFR.Part #
SG73P2ATTD825J
JLCPCB Part #
C4033458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS