SG73P2ATTD7R50F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7R50F
JLCPCB Part #
C514999
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS