SG73P2ATTD6R8G
MFR.Part #
SG73P2ATTD6R8G
JLCPCB Part #
C4054245
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS