SG73P2ATTD5621F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5621F
JLCPCB Part #
C4029292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS