SG73P2ATTD5603D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5603D
JLCPCB Part #
C4243274
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS