SG73P2ATTD5491D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5491D
JLCPCB Part #
C3945649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS