SG73P2ATTD4993D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4993D
JLCPCB Part #
C4123273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS