SG73P2ATTD4303D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4303D
JLCPCB Part #
C3996419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS