SG73P2ATTD3651D
MFR.Part #
SG73P2ATTD3651D
JLCPCB Part #
C4266721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS