SG73P2ATTD2R43F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2R43F
JLCPCB Part #
C4024597
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS