SG73P2ATTD2942F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2942F
JLCPCB Part #
C4323897
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS