SG73P2ATTD202G
MFR.Part #
SG73P2ATTD202G
JLCPCB Part #
C3982509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS