SG73P2ATTD1802F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1802F
JLCPCB Part #
C4300669
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS