SG73P2ATTD1800D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1800D
JLCPCB Part #
C4320647
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS