SG73P2ATTD1780F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1780F
JLCPCB Part #
C4294638
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS