SG73P2ATTD1741D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1741D
JLCPCB Part #
C4094223
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS