SG73P2ATTD155J
MFR.Part #
SG73P2ATTD155J
JLCPCB Part #
C3956864
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS