SG73P2ATTD153J
MFR.Part #
SG73P2ATTD153J
JLCPCB Part #
C4002708
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS