SG73P2ATTD1471D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1471D
JLCPCB Part #
C4114774
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS