SG73P2ATTD1373F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1373F
JLCPCB Part #
C4137273
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS