SG73P2ATTD124J
MFR.Part #
SG73P2ATTD124J
JLCPCB Part #
C3921654
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS