SG73P2ARTTD911J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD911J
JLCPCB Part #
C7311465
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS