SG73P2ARTTD8062D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD8062D
JLCPCB Part #
C6678434
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS