SG73P2ARTTD393J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD393J
JLCPCB Part #
C7079407
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS