SG73P2ARTTD392J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD392J
JLCPCB Part #
C7079403
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS