SG73P2ARTTD2801F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2801F
JLCPCB Part #
C7311332
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS