SG73P2ARTTD103G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD103G
JLCPCB Part #
C5911498
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS