SG73P1JTTD9R31F
MFR.Part #
SG73P1JTTD9R31F
JLCPCB Part #
C4341900
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS