SG73P1JTTD9760F
MFR.Part #
SG73P1JTTD9760F
JLCPCB Part #
C3994916
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS