SG73P1JTTD9531F
MFR.Part #
SG73P1JTTD9531F
JLCPCB Part #
C4333682
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS