SG73P1JTTD9313F
MFR.Part #
SG73P1JTTD9313F
JLCPCB Part #
C4351071
Description
-55℃~+155℃ 333mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS