SG73P1JTTD915J
MFR.Part #
SG73P1JTTD915J
JLCPCB Part #
C4328260
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS