SG73P1JTTD8R20F
MFR.Part #
SG73P1JTTD8R20F
JLCPCB Part #
C4270541
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS