SG73P1JTTD8873D
MFR.Part #
SG73P1JTTD8873D
JLCPCB Part #
C3936864
Description
-55℃~+155℃ 333mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS