SG73P1JTTD8871D
MFR.Part #
SG73P1JTTD8871D
JLCPCB Part #
C4087711
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS