SG73P1JTTD8660D
MFR.Part #
SG73P1JTTD8660D
JLCPCB Part #
C4046520
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS