SG73P1JTTD8450F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD8450F
JLCPCB Part #
C3954487
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS