SG73P1JTTD822G
MFR.Part #
SG73P1JTTD822G
JLCPCB Part #
C4230704
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS