SG73P1JTTD821G
MFR.Part #
SG73P1JTTD821G
JLCPCB Part #
C3943903
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS