SG73P1JTTD820J
MFR.Part #
SG73P1JTTD820J
JLCPCB Part #
C4035848
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS