SG73P1JTTD8062D
MFR.Part #
SG73P1JTTD8062D
JLCPCB Part #
C3965314
Description
-55℃~+155℃ 333mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS