SG73P1JTTD7873D
MFR.Part #
SG73P1JTTD7873D
JLCPCB Part #
C4207780
Description
-55℃~+155℃ 333mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS