SG73P1JTTD755G
MFR.Part #
SG73P1JTTD755G
JLCPCB Part #
C4226558
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS