SG73P1JTTD754J
MFR.Part #
SG73P1JTTD754J
JLCPCB Part #
C4179450
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS