SG73P1JTTD7152D
MFR.Part #
SG73P1JTTD7152D
JLCPCB Part #
C4110250
Description
-55℃~+155℃ 333mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS