SG73P1JTTD6R98F
MFR.Part #
SG73P1JTTD6R98F
JLCPCB Part #
C3927328
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS