SG73P1JTTD69R8F
MFR.Part #
SG73P1JTTD69R8F
JLCPCB Part #
C6221342
Description
-55℃~+155℃ 333mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS