SG73P1JTTD6980D
MFR.Part #
SG73P1JTTD6980D
JLCPCB Part #
C4039667
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS