SG73P1JTTD684J
MFR.Part #
SG73P1JTTD684J
JLCPCB Part #
C4193360
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS